Editorial: Ako podporiť portál zastolom.sk a ešte na tom získať?!

0
104

Radi čítate zastolom.sk a sú Vám sympatické kreatívne riešenia? Prinášame Vám vynikajúcu knihu o výchove, ktorej kúpou môžete podporiť naše ďalšie fungovanie! Získate tak dvakrát – prvýkrát výbornú knihu a druhýkrát ďalšie hodnotné články na našom portáli!

V spolupráci s vydavateľstvom Slovo medzi nami Vám prinášame horúcu knižnú novinku – knihu amerického autora Jamesa Stensona s názvom Kompas – ako viesť deti správnym smerom. Nápad preložiť túto knihu do slovenčiny sa zrodil v momente, keď sa pri výchove nášho najstaršieho synka lámalo obdobie, v ktorom sme si vystačili so vzťahovou výchovou a začali sme pociťovať, že potrebujeme…. no, niečo ako kompas, ktorý by nás navigoval, kam vo výchove ďalej. Naši vzácni priatelia William a Claire Newton, rodičia piatich skvelých detí (vynikajúci rozhovor s nimi si môžete prečítať TU) nám odporučili práve túto knihu. Kúpili sme si ju, prečítali a – bolo nám jasné, že ju chceme priniesť na slovenský trh. Partnera sme našli v redemptostistickom vydavateľtve Slovo medzi nami. Vďaka výbornej práci tímu SMN Vám stíhame priniesť knihu ešte pred letom – tak, aby ste si ju mohli pribaliť do dovolenkovej batožiny.

A teraz – ako súvisí kúpa knihy s podporou portálu? Predajom knihy prostredníctvom nášho portálu za sumu, ktorá je kresťansky stlačená na minimum – 5,90! – si máme možnosť na každej knihe zarobiť okolo 2 eur. Pri počte 500ks je to pre nás zaujímavá suma, ktorá nám vykryje dva mesiace prevádzky portálu.

Preto, ak radi čítate portal zastolom.sk a máte srdce otvorené pre našu podporu – toto je spôsob. Objednajte si knihu cez TENTO objednávkový formulár, zoberte aj pre kamarátku, sestrenicu, susedu, kamošov zo stretka,… a za 5ks objednaných kníh zaplatíme poštovné za Vás. Vy budete mať výnimočne dobrú knihu a my zdroje na ďalšie fungovanie.

Ak Vás však kniha nezaujala, napriek tomu by ste nás však radi podorili – urobiť tak môžete prevodom ľubovoľnej sumy, napr. 5, 10 či 20 eur na naše č.ú.: SK91 0900 0000 0050 5539 9066.

S dôverou sa spoliehame na podporu Vás, našich stálych čitateľov. Staňte sa účastnými na napĺňaní našej vízie – pomáhať rodinám rásť v harmónii a jednote v Kristovi.

Za celý tím zastolom.sk,

Vaša šéfredaktorová Andrea

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár
Prosím zadajte svoje meno