CAMPFEST FESTIVAL UŽ O PÁR DNÍ

0
330

Po roku čakania je to tu. CampFest Open Air Music Festival sa čoskoro začne na Ranči Kráľova Lehota a bude trvať od 01.-04. augusta 2019. Hudba, slovo, divadlo, stanovanie, zábava a nádherná príroda Liptova vás bude sprevádzať počas troch dní, ak sa odhodláte a prídete sa presvedčiť sami.

Dvadsiaty prvý ročník ponesie tému „KROK VPRED!“, pretože organizátori  Chcú účastníkov vyzvať urobiť ten nadprirodzený Boží krok vpred. Prekročiť čiary, na ktoré si zvykli, pravdepodobne prekročiť samých seba, svoje pravdy, svoje schopnosti, vzťahy a názory. Vykročiť na cestu, ktorá je úzka, ale ktorú pred nami už prešliapal sám Kristus. Tieto kroky dokážu robiť tí, ktorí sú už príliš unavení, alebo ešte príliš mladí a nezrelí. Také kroky sa dajú robiť iba spolu. 

Z programovej časti festivalu sa môžete pripraviť na vystúpenia týchto zahraničných interpretov: Lindy Conant, Hillsong London, či dynamický ELO z Dánska, poľské zoskupenie OWCA, ale aj britskú novinku Pyramid Park. Slovenské zastúpenie bude reprezentovať každoročná kombinácia kapiel Timothy, Lámačské chvály, eSPé, PIAR, BCC worship či Tretí deň. Za vypočutie budú určite stáť vystúpenia novších zoskupení Bonfire a HERO. Temperamentné a úprimné chvály zažijeme s kapelami Jamesom Evansom a kapelou. Z hlavného pódia predstavia svoju tvorbu Maranatha, Miťo Bodnár, a už teraz sa na vás tešia malí veľkí speváci z Continental Kids so svojím muzikálom. V koncertnom stane Stodola si príde na svoje každý divák – zmes štýlov prinesú kapely G.O.D.S., El ROI, Andželíno, Bonfire, Envej, The Breeze, a Noemiracles z Čiech. Účastníci, ktorí uprednostnia radšej knihu budú mať k dispozícii nielen Literárnu kaviareň, ale aj špeciálne literárne soirée Marušky Skonc

Ak pre vás hudba nie je všetko a na CampFest sa chystáte aj kvôli hovorenému slovu, je pre vás pripravených celkovo 15 seminárov. Väčšina seminárov bude prebiehať v niečo väčšom stane HUMNO. Okrem iných tém sa bude hovoriť o Otcovom srdci, ekumenickej spolupráci pri preklade Biblie, o vplyve sociálnych sietí na náš životný štandard, o kresťanstve v podnikaní. Spoločne sa pozrieme na to ako začať s misiou na svojom pracovisku, ako aj aké to je, byť misionárom na plný úväzok. Určite si nenechajte ujsť aj novinku – diskusie CampFest Mission s viacerými hosťami. Ich cieľom je hovoriť prečo sa CampFest organizuje a zároveň pomôcť ľuďom – ak organizujú podobné veci u seba doma – aby sa to iba nepodobalo na CampFest, ale aby stavali na dôležitých princípoch. V piatok sa bude hovoriť o vízii nového Slovenska a v sobotu o tom, že „krok vpred“ bolo dobré rozhodnutie. Ak by sa niekomu predsa málilo, novinkou je tento rok tkz. Diskusný hájik, kde sa podujmú viacerí diskutéri na dodatočné dišputy. 

V DETSKOM STANE a v stane GARÁŽ čaká na deti veľa hier, divadla, tanca a aj čas chvál, napríklad s Braňom Letkom z Lámačských chvál a LCH New Generation, či zoskupením Fil3. Do pozornosti dávame aj vydarený projekt ARCHA, kde sa deti nenútenou formou dozvedajú o Božích princípoch. Okrem programového bude pre deti k dispozícii počas dňa aj kreatívny stan, kde si môžu vytvoriť niečo na pamiatku. V BABY STANE sme opäť vytvorili priestor na oddych, prebaľovanie a nakŕmenie detí od 0-3 rokov a ich rodičov. Popri týchto stanovištiach sa deti môžu vyblázniť na externých sprievodných aktivitách, skákacích hradoch, trampolínach, vodnom futbale, jazde na koňoch atď.

Ak máte medzi účinkujúcimi svojho favorita a radi by ste si zakúpili jeho CD, prípadne sa s ním stretli, odfotili, porozprávali, tak práve pre vás je tu tento rok väčší a lepší stan CAMPFEST HOME. Bude to priestor určený na autogramiády, ale aj na poskytovanie rôznych služieb či informácii o MPK a CampFeste.

V ústrety verným účastníkom tento rok vychádza aj spolupráca s viacerými autobusovými a železničnými dopravcami, ktorí budú výnimočne zastavovať v obci Kráľova Lehota. Odtiaľ priamo na Ranč Kráľova Lehota bude premávať kyvadlová doprava. Všetky spojenia, časy a zastávky sú k dispozícii na oficiálnom webe, v sekcii Info-Doprava.

Ak ešte nemáte program na predĺžený víkend od 1.-4. augusta 2019, s radosťou vás pozývame stráviť ho práve na CampFeste. Do pozornosti dávame nový plán areálu, pretože došlo k viacerým pozitívnym zmenám čo do veľkosti areálu a rozmiestnenia programových stanov. Vstupné na mieste je 38€ na celý festival, pričom deti do 10 rokov majú vstup za 1€. Zľavy na vstup majú aj dôchodcovia, vstup zdarma majú držitelia karty ZŤP a sprievod k osobe na vozíčku. Ak nemôžete prísť na celý čas festivalu, dajú sa zakúpiť celodenné vstupenky na konkrétny deň. Viac podrobností ohľadom cien a zliav nájdete na campfest.sk v sekcii Vstupenky.

Ešte stále stíhate prísť na 21. ročník festivalu CampFest, 1.-4. augusta 2019 na Ranči Kráľova Lehota! 

Autor: Michaela Paštrnáková

Oficiálny web: campfest.sk

CampFest – open Air Music Festival (OFFICIAL)             

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár
Prosím zadajte svoje meno