Tlačová správa: 21. ročník kampane Deň počatého dieťaťa vrcholí

0
153

Bratislava, 24. marec 2021 – Fórum života, najväčšia pro-life platforma na Slovensku, organizuje už 21. ročník kampane Deň počatého dieťaťa. Každý deň od začiatku marca prináša zaujímavé a inšpiratívne námety, príbehy, myšlienky, videá na webe https://25marec.sk/ a na sociálnych sieťach. Vrcholom kampane je 25. marec, ktorý je takisto Dňom zápasu za ľudské práva, dňom pripomenutia si Sviečkovej manifestácie, ako aj kresťanským sviatkom Zvestovania Pána. Tohtoročné motto Život je dar má byť výzvou pre každého. Špeciálne v tento pandemický čas plný neistoty poukazuje Fórum života pozitívnym spôsobom na to, že život je dar od počatia až po prirodzenú smrť.

„Fórum života si dalo za cieľ v tomto ťažkom roku spolu s vami vniesť do spoločnosti nádej a povzbudenie. Šírme dobro, lásku a úsmev okolo nás. Aj tohtoročný vizuál v sebe ukrýva životný príbeh človeka. Symbolicky znázorňuje hodnotu života v každom okamihu, nielen keď svieti slnko,“ hovorí Martin Agner, koordinátor kampane.

Novinkou tohto roka je spolupráca s rodinnou firmou Candler, ktorí vo svojej dielni pre Fórum života pripravili špeciálny produkt ku kampani – sviečku NEKONEČNO + JEDEN. Atmosféra narodenia dieťatka zakonzervovaná v konzerve.

„V rámci kampane sme sa snažili rozšíriť povedomie o edukatívnej pomôcke a hre Neviditeľný človek. Aj týmto spôsobom chceme poukazovať na skutočnosť, že život je dar,“ informuje Kristína Majerová z Fóra života.

Počas posledných vrcholiacich dní kampane ponúkame zúčastniť sa na nasledovnom programe:

 

Bližšie informácie o kampani Deň počatého dieťaťa nájdete na stránke www.25marec.sk.

Informovala Andrea Žiaková

 

 

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár
Prosím zadajte svoje meno