Premiéra koncertného filmu ku Godzone tour 2020 – TO, na čom záleží už o 3 týždne!

0
216

Online premiéra očakávaného filmu projektu Godzone – To, na čom záleží prebehne už 11. a 12. decembra o 20:00 zadarmo. Film má byť obdobou každoročného koncertného Godzone tour, ktoré je organizované už 12 rokov v niekoľkých slovenských mestách.

Tento rok okolnosti spôsobili, že mnohé veci museli podľahnúť zmenám a nevyhlo sa tomu ani turné, ktoré navštevovalo tisíce ľudí. Organizátori sa však rozhodli vyťažiť z tejto situácie to najlepšie a výsledkom je historicky prvý celovečerný koncertný film.

Filmové spracovanie Godzone tour je výsledkom natáčania, ktoré prebehlo počas druhého novembrového týždňa v spolupráci s režisérom a mnohými profesionálmi z filmového priemyslu. Turné tak dosiahlo novú podobu i úroveň či už z hľadiska technického spracovania, hereckých výkonov či pripravovaných kulís.

„Vzhľadom na aktuálnu situáciu to celé prebehlo bez ľudí – divákov, avšak len s jedným zámerom, aby sme im nádej evanjelia neskôr mohli sprostredkovať v momentálne dostupnej forme, v online priestore. Hoci atmosféra každoročného živého turné, keď sa tisíce ľudí modlí na jednom mieste je nenahraditeľná, Boh využil aj túto situáciu na dobré. Vďaka prázdnej sále, sme celú produkciu mohli potiahnuť na vyššiu úroveň a dúfame, že naše úsilie si Boh použije, aby sa aj skrze umenie, krásu a kvalitu dotkol ľudských sŕdc,“ opisuje natáčanie filmu vedúci video tímu v projekte Godzone, Michal Lačný.

V celovečernej produkcii sa opäť predstaví Ivana Kučerová choreografka a tanečníčka pôsobiaca v Divadle Nová scéna, Michaela Domovcová, herečka z košického Divadla na Peróne, ale aj Samuel Kmotorka, bubeník pôsobiaci v Slovenskej filharmónii ako externá výpomoc. Hudobnú produkciu dotvára tiež dvanásťčlenné sláčikové teleso, ktorého súčasťou sú umelci z celého Slovenska.

Nebude chýbať ani známa gospelová kapela ESPÉ, manželia Jana a Lukáš Zubajovci, Miťo Bodnár, Richard Medňanský, speváčka Dáša Voskárová a umelci, ktorí sa na pódiu objavia v rôznorodých zoskupeniach s ďalšími hudobníkmi.

Názov koncertného filmu To, na čom záleží poukazuje na TO, čo je v živote skutočné dôležité. Pozýva ľudí, aby svoj život postavili na Ježišovi Kristovi, ktorý svojím učením a životom priniesol pravé a pevné hodnoty, na ktorých sa oplatí postaviť svoj život. Posolstvo odhaľuje aj moderne spracovaný promo klip s rovnakým názvom: To, na čom záleží.

Okrem online premiéry bude film dostupný aj pre skupiny do šesť ľudí alebo rodiny, ktoré by si chceli tento film pozrieť spoločne. Podmienkou je registrácia všetkých pozerajúcich členov, vďaka ktorej skupina dostane link na stiahnutie filmu zadarmo. Všetky informácie záujemcovia nájdu na: tour.godzone.sk

Aj realizácia súčasného 12. ročníka Godzone tour je zastrešená Združením kresťanských spoločenstiev mládeže a Radou pre mládeža univerzity Konferencie biskupov Slovenska v spolupráci so spoločenstvom SP.

 

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár
Prosím zadajte svoje meno