RODINNÉ LETO 2017 (30.7 – 6.8.2017)

0
24

Predstavte si…

letnú dovolenku s celou rodinou na Orave: pešie túry, športovanie, relax aj zábavu; pokojné rozhovory s vašim manželským partnerom s pohľadom na vaše deti ako sa zabávajú s novými kamarátmi…
Popustite uzdu svojej fantázie a objavte svoj zmysel pre dobrodružstvo a to všetko bez stáleho rozptyľovania digitálnou zábavou!

Využite čas na rozhovory, zdieľanie myšlienok a postrehov  o výchove s ďalšími manželmi. Pripomeňte si, že výchova vašich detí je jedna z vašich najdôležitejších  životných úloh. Objavte znova radosť z rozhovorov pri večeri, z rozprávania príbehov a relaxovania.  Vychutnajte si tento voľný čas bez nutnosti varenia – nechajte sa obsluhovať!

Čo je „Rodinné leto“?

Je to týždenný letný pobyt uprostred krásnej oravskej prírody, kde si rodiny môžu užívať krásu prírody, znovu objaviť hodnotu voľného času a skutočných rozhovorov.

Dopoludňajšie diskusie a prednášky založené na báze medzinárodného konceptu kurzov IFFD, prináša na Slovensko Akadémia rodiny. Paralelne s tým program pre Vaše deti pod dohľadom skúsených animátorov. Poobedné spoločné aktivity pre celé rodiny a večery plné zábavy!

Kde?

Holiday Park Orava, Srňacie 1, Dolný Kubín. Rezort svojou rozlohou a možnosťami dokáže splniť Vaše predstavy o ideálnej dovolenke. Celý rezort bude rezervovaný len pre účastníkov Rodinného leta. V areáli sa nachádza tenisový kurt, futbalové, volejbalové, petanqové a basketbalové ihrisko, vonkajšie šachy, ohnisko…

V prípade nepriaznivého počasia je k dispozícii telocvičňa, prípadne wellness.

K dispozícii bude spoločenská miestnosť pre dopoludňajšie aktivity pre rodičov, ako aj kaplnka s možnosťou zúčastniť sa svätej omše.

Ubytovanie

Rezort poskytuje tri typy ubytovania.

  • Bungalovy Srňacie (rozloha 50m2). Samostatne stojace drevené chatky majú vlastnú verandu, tri útulne dvojlôžkové spálne a spoločenskú miestnosť s TV a kuchynským kútom. WC so sprchovacím kútom. V každom bungalove je možné pridať dve prístelky.
  • Apartmány Garden House. Teplé prírodné tóny dominujú dizajnu rodinných apartmánov o rozlohe 60m2. Sú priestranné, majú dve samostatné spálne a  spoločenskú miestnosť s kuchynským kútom a samostatným sociálnym zariadením. Každý apartmán má balkón, ktorý ponúka výhľad do okolitej horskej krajiny. Každý apartmán je možné doplniť o dva prístelky.
  • Hotel Orava, južné izby disponujú vlastným balkónom alebo terasou. Kúpeľne sú vybavené sprchovým kútom, alebo vaňou.

Každá kategória má svoj vlastný charakter. Všetky sú moderné a útulné. Ak si chcete pozrieť bližšie detail, navštívte stránku http://hotelorava.sk/izby/

Program

Program je rozdelený na tri bloky.

V dopoludňajšom bloku bude prebiehať paralelne program pre rodičov a pre deti[1]. Pre rodičov to bude séria prednášok a diskusií na tému výchovy a manželských vzťahov. Pre deti bude pripravený program s našimi animátormi. Deti budú rozdelené do skupín podľa veku.

Poobedný blok bude venovaný celorodinným aktivitám ako sú rôzne dielne, rodinná olympiáda, výlety, športovanie alebo voľný program podľa záujmu.

Večerný blok bude venovaný zábave a oddychu. Nechajte sa prekvapiťJ

Za koľko?

Ceny sa skladajú z ubytovacieho poplatku, plnej penzie, miestneho poplatku a rodinného poplatku na pokrytie nákladov spojených s účasťou animátorov a logistického zabezpečenia. Presná cena Vám bude oznámená po vyplnení Vašich požiadaviek na ubytovanie a stravu v predbežnej prihláške.

Kto je Akadémia rodiny?

Organizátorom Rodinného leta ja občianske združenie Združenie pre rozvoj rodiny, ktoré už ôsmy rok organizuje sériu kurzov pre rodičov pod názvom Akadémia rodiny. Počas tohto obdobia kurzami Akadémie rodiny prešlo viac ako 150 manželských párov.

PREDBEŽNÁ REZERVÁCIA

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila, vyplňte prosím predbežnú rezerváciu na nižšie uvedenom linku.

 

Následne Vám potvrdíme vašu rezerváciu so spresnením možnosti ubytovania (pokiaľ už bude váš preferovaný spôsob ubytovania obsadený) spolu s presnou cenovou kalkuláciou. Vaša prihláška sa stáva záväznou po uhradení minimálne 50% celkovej sumy do 31.3.2017.

Kontakt

Email: rodinneleto@gmail.com

Kontakt: Matúš Gajdoš, +421 911 421 951

 

[1] Účasť detí nad 15 rokov radi privítame, pokiaľ sa zapoja do nášho animátorského tímu

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár
Prosím zadajte svoje meno