Prednáška exorcistu Imricha Degra v Košiciach

0
803

V utorok 26. septembra 2017 privíta seminárny kostol sv. Antona Paduánskeho v Košiciach košického exorcistu Imricha Degra. Ako hosť prednášky z cyklu Vezmi a čítaj bude hovoriť na tému Ako rozpoznávať taktiku zlého ducha.

Počas prednášky, ktorá sa už tradične uskutoční o 17:00 (po svätej omši), Imrich Degro predstaví svoje knihy Ničivá sila okultizmuPane, príď mi na pomoc.

Nosnou myšlienkou celej prednášky bude otázka, ako sa naučiť rozpoznávať taktiku zlého ducha, ale aj povery, poverčivosť a ich miesto v živote kresťana. Súčasťou pripravovanej prednášky bude diskusia s hosťom, spojená s možnosťou nákupu kníh Ničivá sila okultizmu a Pane, príď mi na pomoc. Keďže našim hosťom bude autor týchto kníh, bude priestor aj na autogramiádu.

Srdečne vás pozývame.

Kresťanské kníhkupectvo Zachej.sk šíri na Slovensku hodnotnú kresťanskú literatúru už od roku 2012. Od roku 2014 aj ako vydavateľstvo vydalo viacero knižných titulov ako Živá novéna k Panne Márii, rozväzovačke uzlov, Imaginácie Ducha, Zjavenia sv. Brigity Švédskej, Tajomstvá posledných časov a ďalšie. Od októbra 2016 môžu čitatelia navštíviť už aj kamennú predajňu kníhkupectva na Hlavnej 40 v Košiciach. V marci 2017 získalo ocenenie SHOPROKU 2016 v kategórii Zábava a voľný čas a Knihy a e-čítanie.

Katolícky kňaz Imrich Degro je od roku 2002 poverený košickým arcibiskupom na službu exorcizmu v Košickej arcidiecéze. Zároveň pôsobí ako vysokoškolský pedagóg na Katolíckej univerzite v Ružomberku a ako duchovný v Spoločenstve svätého Michala archanjela v Košiciach.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár
Prosím zadajte svoje meno