POZVÁNKA – VÍKENDOVÁ OÁZA PRE BEZDETNÉ PÁRY

0
557

Už po tretíkrát, v krásnom prostredí Bardejovských Kúpeľov, občianske združenie Plodar organizuje víkendovú oázu pre bezdetné páry, v termíne 18.-20.10.2019.

Čo prinesie tento ročník? Stretnutie s podtitulom: „S vierou poslúchol Abrahám, keď bol povolaný… išiel a ani nevedel, kam ide“ (Heb 11,8) bude opäť duchovne sprevádzať o. Dušan Škurla.

Čo sa samotného programu týka, účastníci budú mať možnosť sa dozvedieť o Ročných obdobiach menštruačného cyklu od Ľudmily Dydňanskej a aj o Deviatich rokoch čakania, Jara a Zuzky Chanasových. O svoje svedectvo piatich fáz smútenia sa podelia manželia, ktorí si prešli skúsenosťou bezdetnosti.

A čo na minuloročnú víkendovku povedali priamo účastníci?

„Mohla som sa pozdieľať a otvoriť so svojím trápením s ľuďmi, ktorí sú na tom podobne, poradiť sa s výživovou poradkyňou a duchovne sa stíšiť.“

 „Veľmi nám to pomohlo, posunulo nás to ďalej ako manželov, ukázalo nám to nové pohľady na našu situáciu. Pomohli nám všetky prednášky, sme vďační, že ste problém bezdetnosti v manželstve zobrali z duchovného a psychologického hľadiska. Určite vašu víkendovku odporučíme aj ďalším bezdetným manželom.“

Kde: Penzión Augustineum, Bardejovské Kúpele

Kedy: 18.-20.10.2019

Cena: 120 EUR/pár

Viac info: vikend.manzelia@gmail.com

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár
Prosím zadajte svoje meno