Posledných pár voľných miest: Duchovná obnova Teológia tela pre manželov, 1.-3.5. V Rodinkove, starostlivosť o deti zabezpečená

0
89

Spoločenstvo Ladislava Hanusa  srdečne pozýva všetkých manželov, rodiny s deťmi, snúbencov a priaznivcov Teológie tela Jána Pavla II. na

Duchovnú obnovu “Teológia tela pre manželov”,

ktorá sa uskutoční 1.-3. mája, 2015 v Belušských Slatinách v centre Rodinkovo.

 

Prednášajúci: Marián Kolník s manželkou

 

unnamed

Mariána Kolníka viacerí poznajú ako úspešného vrcholového manažéra, profesionálneho lektora Franklin Covey, poradcu, kouča a sprievodcu úspešných manažérov. Po mnohých rokoch rýchleho životného tempa si našiel prácu, ktorá spája jeho poslanie a povolanie. Opustil istotu veľkej firmy a  spolu s manželkou založil Centrum obnovy rodiny, v ktorom sprevádzajú manželské páry a poskytujú lektorské a koučingové služby. Pán im v manželstve požehnal tri deti (20r. ,15r. a 10r.) Ich najstaršia dcéra sa rozhodla slúžiť Bohu vstupom do rehole.

 

Príďte si vypočuť prednášky z Teológie tela JPII. a osobné svedectvo krásy manželského a rodinného života, význam vzťahov medzi ľuďmi a ako sme Bohom denne milovaní.

 

Môžete sa tešiť na témy ako:

  1. Úvod do Teológie tela – tri prvotné dary
  2. Na počiatku… Prvotná nevinnosť, hriech, zahalenie sa…

Po prednáškach bude priestor na silencium s možnosťou osobnej modlitby, adorácie, zdieľania s manželským partnerom, sv. spovede, rozhovoru s kňazom alebo prednášajúcimi.

Duchovná obnova  začne v piatok večer o 18:30 sv. omšou (v prípade nutnosti, je možné dohodnúť sa aj na príchod v sobotu ráno). Stravovanie je zabezpečené počas celej duchovnej obnovy, začína v piatok večerou, končí v nedeľu obedom. Sladkosti a koláčiky z Vašej kuchyne sú však veľmi vítané! 🙂

Služba kňaza bude zabezpečená počas celého programu.

Non-stop modlitebná služba: Kontemplatívne sestry Redemptoristky v Kežmarku sa budú za účastníkov duchovnej obnovy modliť. Ak máte konkrétny úmysel, za ktorý chcete, aby sa modlili, napíšte im na redempt…@redemptoristky.sk a do predmetu uveďte “DO – manželia”. Rovnako sa za nás budú modliť Kontemplatívne sestry Klarisky v Brne.

Na duchovnú obnovu môžete prísť aj s deťmi akéhokoľvek veku. Počas prednášok sa o deti postarajú animátori. Je možnosť prísť aj s vlastným animátorom, v tom prípade je potrebné za neho uhradiť plnú cenu za ubytovanie a stravu.

Cena:

–        1 dospelá osoba: 43 EUR

–        1 dieťa s nárokom na samostatné lôžko a detskú stravu: 28 EUR

–        1 dieťa s nárokom na detskú stravu: 10 EUR

–        Dieťa bez nároku na lôžko a stravu zdarma.

REGISTRÁCIA je možná do 27. apríla 2015 TU.

Po odoslaní prihlasovacieho formulára Vám zašleme email s potvrdením o registrácii a číslo účtu na uhradenie sumy.

Ak si nemôžete dovoliť uhradiť plnú sumu, budeme radi, ak sa napriek tomu prihlásite a zaplatíte toľko, koľko je vo Vašich možnostiach. Kapacita je obmedzená, preto prihláste sa čím skôr.

Doplňujúce otázky, prosím, adresujte na barbora.toman@gmail.comtomanster@gmail.com alebo telefonicky na 0915 437 468.

 

Za organizačný tím,

Martin a Barbi Tomanovci

Spoločenstvo Ladislava Hanusa

 

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár
Prosím zadajte svoje meno