Pomôž Národnému pochodu za život ako dobrovoľník

0
191
Máte čas od piatka, 20. septembra do nedele, 22. septembra 2019 a aspoň 15 rokov? Ak áno, neváhajte a zapojte sa ako dobrovoľník do tretieho Národného pochodu za život, ktorý sa uskutoční v našom hlavnom meste Bratislava.
Vybrať si pritom môžete z 11 tímov, ktoré budú zabezpečovať hladký priebeh celého podujatia. Ak radi pomáhate v kuchyni, je tu pre vás gastro tím. Ak máte chuť zahrať si Tetris naživo, neváhajte a prihláste sa do parkovacieho tímu. Rodených zabávačov zas pozývame do tímu smerovačov a žhavičov, kde budú mať na starosti rozprúdenie nezabudnuteľnej atmosféry. Platí, že kto prv príde, ten prv „melie“ – odporúčame vám preto prihlásiť sa čím skôr, lebo miesta v tímoch sú obmedzené.
Pre dobrovoľníkov bude zabezpečená strava i ubytovanie počas celého podujatia. Okrem toho sa budú môcť zúčastniť špeciálneho programu, na ktorý verejnosť nebude mať prístup. Ak máte chuť zažiť niečo jedinečné a nezabudnuteľné, prihláste sa už dnes.
Najväčšie pro-life podujatie v celej Európe čaká na vás. Zaregistrujte sa na https://www.mojakomunita.sk/web/narodny-pochod-za-zivot.
Za organizačný tím
Martina Bednáriková

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár
Prosím zadajte svoje meno