Možnosti platby a dopravy

Platba

Za tovar, ktorý ste si objednali, môžete zaplatiť prevodom na náš bežný účet v Slovenskej Sporiteľni č.:

IBAN: SK32 0900 0000 0051 3646 3998
BIC/SWIFT: GIBASKBX

Pri platbe je potrebné uviesť ako variabilný symbol číslo Vašej objednávky. Konečnou sumou Vašej objednávky je cena tovaru spolu s poštovným. Doba splatnosti je 14 dní. Po prijatí Vašej platby pripravíme Vašu objednávku na expedovanie.

Môžete tiež využiť možnosť dobierky prostredníctvom kuriérskej služby Slovak Parcel Service, s.r.o. V tomto prípade uhradíte sumu Vašej objednávky spolu s poštovným pri prevzatí zásielky od kuriéra, a to v hotovosti, alebo aj platobnou kartou.

Faktúru Vám zašleme v elektronickej forme na Vašu emailovú adresu. Ak si želáte dostať aj papierovú faktúru, uveďte to prosím v poznámke pri objednávke.

Doprava

Tovar Vám starostlivo zabalíme a pošleme kuriérom. Tovar, ktorý máme skladom, odosielame do 5 pracovných dní.

K cene tovaru sa pripočítava poštovné vo výške 3,50€.

V prípade využitia platby dobierkou je poštovné vo výške 4,-€.

Pre výšku poštovného do zahraničia nás prosím kontaktujte.

Osobný odber

Ak si želáte osobné prevzatie Vašej objednávky, môžete tak urobiť (po predchádzajúcej úhrade objednávky prevodom na účet) na našom odbernom mieste: Farnianska 28, Ivanka pri Dunaji. Odberné miesto je otvorené v pracovných dňoch medzi 7:00 a 18:00.

O príprave Vašej objednávky na odber Vás budeme informovať emailom.

Na odbernom mieste nie je možná platba za tovar. Odberné miesto nefunguje ako kamenná predajňa, len ako výdaj vopred objednaného a uhradeného tovaru.