Film: Chloe – Príbeh o neplodnosti, adopcii a Božej láske

1
52

Manželia Walt a Annie bojovali niekoľko rokov s neplodnosťou. V jednej chvíli si uvedomili, že Boh pre nich už viac ako dvadsať rokov píše nádherný príbeh.

Silné osobné svedectvo ponúkajú manželia Walt a Annie z USA, ktorí bojovali niekoľko rokov s neplodnosťou. Obaja otvorene hovoria o bolestiach a úskaliach, ktoré museli na ceste naplnenia túžby za dieťatkom prekonať. Nebolo to ani pre jedného z nich ľahké. Každý potreboval čas, aby sa sám s neplodnosťou vyrovnal a aby zistil, ako kráčať ďalej. Obaja svedčia, že celý ten čas si ich Boh viedol, že nekráčali sami. Uvedomili si, že On pre nich už viac ako dvadsať rokov píše nádherný príbeh. A mal pre nich pripravený dar – dcérku Chloe. Nech je tento film svedectvom Božej lásky.

Film (v anglickom jazyku) si môžete pozrieť tu: https://vimeo.com/125737644

ZDIELAŤ
Predchádzajúci článokMužská iniciácia nie je o nocovaní v lese
Nasledujúci článokBulletin na nedeľu – 19. nedeľa cez rok
Júlia Kavcová
Júlia Kavcová je vydatá mladá žena a s rodinou žije v Bratislave. Po niekoľkých rokoch túžby po dieťati im Pán jedno požehnal. Otázka neplodnosti je málo frekventovaná téma vzhľadom na to, koľko manželských párov ňou trpí. Svojimi príspevkami chce ľuďom, ktorí prežívajú podobnú situáciu, ako prežívala jej rodina, vliať nádej a inšpirovať ich.

1 komentár

  1. Po kliknuti na link, aby ste si prehrali video, sa zobrazi v liste dole „CC“- co je moznost vyberu titulkov v roznych jazykoch, aj v slovencine.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár
Prosím zadajte svoje meno